تبلیغات
موزیک : آهنگ : دانلود - آگهی های خود را به “چوب” در Craigslist

آگهی های خود را به “چوب” در Craigslist

جمعه 8 بهمن 1395 09:49 ق.ظ

 

آگهی های خود را به "چوب" در Craigslist

 • آگهی های خود را به "چوب" در Craigslist

  Craigslist در بیش از ۹ میلیارد بازدید کننده در هر ماه دریافت می کند. در طول این سالها بازاریابان اینترنتی زرنگ و دانا به Craigslist در هجوم آورده به بازار انواع محصولات و خدمات و مقدار زیادی از پول در روند ساخته شده است.

  تعدادی از مقالات موجود به شما نشان دهد که چگونه به استفاده از Craigslist وجود دارد. ما نمی خواهد به که در این مقاله است. هدف از این مقاله این است برای به اشتراک گذاشتن با شما چگونه می توانید آگهی Craigslist در خود را به “چوب”.

  راهنمایی برای گرفتن آگهی خود را به “چوب” در Craigslist

  نکته # ۱ [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] شما می خواهید مطمئن شوید که شامل “از http: //” زمانی که شما در حال اضافه کردن یک لینک به شما تبلیغات. این کمک خواهد کرد که شما برای دریافت فهرست شده در موتورهای جستجو.

  نکته # ۲ [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] منطقه سان فرانسیسکو از Craigslist منطقه محبوب ترین برای ارسال تبلیغات و موتورهای جستجو عاشق این منطقه است. مجوز های ارسال و در سان فرانسیسکو ممکن است تبلیغات خود را نمایه شده در موتورهای جستجو (ترافیک بیشتر برای شما!)

  [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷] [۱۹،۴۵۹،۰۰۸] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] نکته # ۳ [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] وجود دارد یک مناطق چند در Craigslist تبدیل شده اند که بیش از اشباع شده است. بازاریابی در Craigslist شما نیاز به خلاق تبدیل شده است.

  به جای ارسال محصول و یا خدمات خود را در یک منطقه سعی می کنید به چیزی فکر می کنم شما می توانید به صورت رایگان مانند صوتی، کتاب الکترونیکی و یا خدمات مشاوره رایگان و ارسال در “رایگان”، “جامعه” را یا “برای فروش” مناطق Craigslist در.

  همچنین، خودتان را فقط به مناطق محدود نمی کند. Craigslist در یک انجمن جامعه است. استفاده از این منطقه به توسعه روابط با افراد است. ارائه اطلاعات و یا مشاوره در مورد یک موضوع خاص.

  نکته # ۴ [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] ممکن است تنها کسی بازاریابی است که محصول یا خدمات در Craigslist نیست. بسیاری از شرکت های ارائه برنامه های وابسته ارائه ابزار بازاریابی مانند تبلیغات، آگهی ها، و غیره اگر Craigslist در مشخص شود که آگهی های مشابه در حال نوشته شده با استفاده از تصاویر مشابه و خطوط موضوع آگهی ندارد ارسال خواهد شد.

  خلاق باشید! فکر می کنم از برخی از تبلیغات دیگر شما می توانید استفاده کنید. شما نیاز به مانند مشتری خود فکر می کنم. خط موضوع: “چگونه به آگهی های خود را به چوب در Craigslist در” ممکن است بهتر از “Craigslist در بازاریابی” کار می کنند. همچنین، مهم است که به تغییر نام دامنه. شما می توانید چندین نام دامنه کم هزینه از تعدادی از خدمات به دست آوردن و استفاده از ویژگی های حمل و نقل به جلو وب سایت وابسته به خود را به نام دامنه جدید خود را.

  نکته شماره ۵ – مهم نکته [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] در چندین ابزار و منابع برای کمک به شما روند ارسال تبلیغ خود را به طور خودکار می باشد. Craigslist در دوست ندارد زمانی که آگهی همان است که در چند شهرستانها نوشته شده؛ همه از همان آدرس IP آینده. ارسال آگهی های متعدد تحت همان آدرس IP از تبلیغات شما را ممنوع و شما دیگر قادر به ارسال خواهد شد. بازاریابان که قادر به ارسال ۳۰۰ یا بیشتر تبلیغات هر روز با استفاده از خدمات به طور خودکار این روند وجود دارد. آنها یک راه برای گرفتن آگهی های خود را به “چوب” پیدا کرده اند.

  به منظور دستیابی به نتایج شما به دنبال در Craigslist آن ضروری است که شما چیز ذکر شده در بالا پیاده سازی است. به دنبال راهنمایی در بالا و ترافیک وب سایت شما و خرید و فروش افزایش خواهد یافت.

  منبع

برچسب ها: آگهی ، های ، خود ، را ، به ، “چوب” ، در ،