تبلیغات
موزیک : آهنگ : دانلود - صحنه ای که دیدم در شان استقلال نبود

صحنه ای که دیدم در شان استقلال نبود

دوشنبه 1 آذر 1395 11:07 ب.ظ

 

بهار نیوز - صحنه ای که دیدم در شان استقلال نبود

 • بهار نیوز - صحنه ای که دیدم در شان استقلال نبود

  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۰

  صحنه ای که دیدم در شان استقلال نبود

  کد مطلب : 120752

  گروه ورزشی: کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه صحنه ای که برای مدافع این تیم در دیدار برابر صبا رخ داد در شان باشگاه نبود گفت: اینکه انتقال من بعد از سالها سوژه می شود جالب است.

  مهدی پاشازاده مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم استقلال که چند سالی است وارد جرگه مربیان شده است از عملکرد استقلال در دیدار برابر صبا راضی نیست. وی در گفتگو با خبرنگار مهر به پرسش هایی در همین رابطه پاسخ داد:

  * عملکرد استقلال برابر صبا را چطور دیدید؟
  - راستش را بگویم از بازی استقلال مقابل صبا لذت نبردم. فقط انگار از سر وظیفه ناچار بودم بازی را نگاه کنم.

  * در هر صورت تیم استقلال صبا را برد و یک مرحله دیگر در جام حذفی صعود کرد.
  - این تنها نکته مثبت و ویژگی خوب این بازی بود. وگرنه بازی نکته مثبت دیگری نداشت.

  * استقلال برای این بازی چند مهره اصلی‌اش مثل خسرو حیدری و وریا غفوری را به همراه نداشت. این موضوع نمی‌توانست روی عملکرد این تیم تاثیرگذار باشد؟
  - تیمی مثل استقلال نباید خیلی بین بازیکنان ذخیره و اصلی‌اش تفاوت باشد. به خصوص که بازیکنان ذخیره‌ای که با مبالغ هنگفتی جذب استقلال شدند. مثلا وقتی یک بازیکن با مبلغ حدود یک میلیارد جذب استقلال می‌شود و در بین بازیکنان ثابت این تیم نیست، نمی توان به او گفت ذخیره. چون هزینه‌ای معادل یک بازیکن فیکس برای او صرف شده. حالا اگر این بازیکن به میدان می‌رود که نباید گفت استقلال بازیکن اصلی‌اش را در اختیار نداشته.

  * عملکرد بهنام برزای را در پست دفاع راست چطور دیدید؟
  - برزای بازیکن مستعدی است که توان بازی کردن در چند پست را دارد. عملکردش در این پست جدید به طور کلی بد نبود. ولی وقتی مگویان به جای او آمد جناح راست استقلال بهتر شد.

  * و یعقوب کریمی که حالا بعنوان یک بک چپ ثابت برای استقلال جا افتاده؟
  - اصلا از ابتدای فصل هم عجیب بود در تیمی که یعقوب کریمی حضور دارد بازیکنان دیگری در این پست تست شوند.

  * امین حاج محمدی در سیزدهمین بازی استقلال هم مورد استفاده قرار نگرفت. حتی در روزی که رابسون در لیست استقلال نبود باز هم نام این بازیکن را در بین هجده نفر استقلال هم نگذاشتند.
  - ما هم متوجه نشدیم قضیه حاج محمدی چیست. از طرفی می گویند او گرانقیمت ترین بازیکن لیگ است و از طرفی دیگر این بازیکن اصلا مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. حتی نام او خیلی به ندرت در لیست هجده نفره قرار می‌گیرد. اما روز بازی با صبا یک اتفاق خیلی بد هم در خصوص این بازیکن افتاد.

  * بلند کردن او از روی نیمکت ذخیره‌ها؟
  - بله. چرا بازیکنی که نامش در لیست هجده نفره نیست را می‌آورند روی نیمکت که این اتفاق بیفتد؟ صحنه‌ای که من در این بازی دیدم اصلا در شان تیم استقلال نبود. نمی‌دانم مشکل کجا بود. اما مدیریت کردن این کار خیلی ساده است. 

  * از تیم راه آهن چه خبر؟ مشکلات تیم شما حل شد؟
  - هنوز تیم ما از نظر مالکیت وضعیت مشخصی ندارد و مشکلات مالی ما نیز کماکان به قوت خود باقیست. امیدوارم هرچه زودتر این شرایط درست شود تا ما هم بیشتر از این شرمنده بازیکنان و خانواده آنها نشویم.

  * پرونده انتقال شما به تیم لورکوزن در سال ۷۹ یکبار دیگر باز شد و شائبه‌هایی که در این خصوص ایجاد شده بود. در باره این موضوع حرف تازه ای هست؟
  - من به درستی نمی دانم هفته گذشته در برنامه نود چه اتفاقی افتاد و چه صحبت هایی رد و بدل شد که بخواهم در باره آن صحبت کنم. اما برای خود من جالب است که بعد از این همه سال ترانسفر شدن من به اروپا باز هم سوژه می شود. باید در این خصوص اول با خود فتح الله زاده صحبت کنم.

  Facebook Google+ اشتراکبرچسب ها: صحنه ، ای ، که ، دیدم ، در ، شان ، استقلال ،